МІСЯЧНИК ПРАВА НА ОСВІТУ - 2019

в рамках Місячника ПЗСО - 2019 складено та реалізовано план виховних превентивних заходів:

1. Лекторій для учнів 5-9 класів «Маю право. Маю обов‘язки. «Закон України «Про освіту» - ст.53 «Права та обов‘язки здобувачів освіти» (соціальний педагог)

2. Зустріч учнів 5-9 класів з представниками патрульної поліції. Бесіда «Я маю право»

3. Зустріч учнів 7-9 класів з фахівцем ССД «Обов’язкова повна освіта – право кожного громадянина України»

4. Тематичні виховні заходи по класах:

1 клас – Гра «Навчання в моєму житті» - класний керівник Шульга П.С.

2 клас – Гра «Щаслива квітка можливостей. Мої права» - класний керівник

Аврахова К.О.

3 клас - Обговорення аитання «За що ми відповідаємо в школі?» - класний керівник Дубіна О.А.

4 клас –Казково-правова вікторина «Чи знаю я свої права» - класний керівник Штанько Ю.П.

5 клас – Інтерактивна гра «Всім відомо, що без школи, без знань, що мусищ там набуть, не станеш у житті ніколи тим, ким з дитинства мрієш буть» - класний керівник Білокопитова О.М.

6 клас – Виховна година «Година правової абетки: Вчитися? Маю право!» - класний керівник Лютенко К.В.

7 клас – Класна година «Знай права – виконуй обов’язки» - класний керівник Шульженко Т.В.

8 клас – Інформаційна хвилинка « Право дитини на освіту» класний керівник

Шевченко С.М.