ТИЖДЕНЬ ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ

З метою виконання наказу ДОН ЗМР від 17.10.2019 № 416 «Про вжиття додаткових заходів щодо попередження насильства та булінгу» у школі був проведений ТИЖДЕНЬ ПРОТИДІЇЇ БУЛІНГУ.
В рамках тижнях було сплановано та проведено наступні заходи:
1. Видано наказ від 18.10.2019 № «Про затвердення заходів щодо попередження насильства та булінгу серед учнів».
2. Інформовано педагогів про необхідність виконання запланованих заходів протягом року, проведення роз’яснювальної роботи серед учнів та їх батьків.
3. Ранкова зустріч «Що таке булінг?» Виготовлення плакату «Вільна зона від булінгу» 1 кл.
4. Ранкова зустріч з спеціалістом Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Андрущенко О.В. на тему: «Зупинемо булінг разом» 2 кл.
5. Рольова гра – тренінг «Як відстояти себе» 3 кл.
6. Анкетування учнів «Насильство в школі та вдома», інформаційне повідомлення для батьків «Контроль дітей після закінчення уроків та перебування вдома», Бесіда з дітьми «Куди звертатися якщо над тобою вчиняється булінг» 4 кл.
7. Бесіда «Стоп Булінг» 5 кл.
8. Виховна година «Булінг. Як запобігти!?» 6 кл.
9. Виховна година «Куди звертатися якщо над тобою вчиняється булінг» 7 кл.
10. Виховна година «Стоп Булінг!» 8 кл.
11. Перегляд відеоролику «Стоп Булінг!! Все в твоїх руках» 9 кл.
12. На уроках інформатики : перегляд презентації"Стоп булінг. Безпека спілкування в Інтернеті" 5 – 9 кл.
13. На уроках основи здоров’я: бесіди з учнями 5 – 9 кл. «Вчимося жити разом»
14. «Як зупинити булінг?» поради для батьків (пам’ятка)
15. Фотозвіти будуть розміщені на сайті закладу.

Дата публікації: 24.10.19