Тиждень математики

Тиждень «ЯК Запорізькі КОЗАКИ знають МАТЕМАТИКУ».

Учні 5, 6, 7, 8, 9 класів прийняли участь у марафоні веселих та кмітливих задач.
Найрозумнішими сучасними козачатами, веселими, творчими, розумними, знахідливими в 2019 році стали:
Мороз Юрій, Галюк Віктор, Позняков Кирило, Родін Вадим, Ситнікова Ксенія, Бугаєнко Ярослав, Морщ Єгор, Амєрханов Тимур, Рильський Данило, Бєндіков Євген, Борисенко Макс, Шамрай Софія, Біркіна Катерина, Буркут Ольга, Шаринська Валерія, Шаринський Роман, Філоненко Валерія, Кулько Стас, Сукачов Данило, Короткий Назар, Греченко Ольга та Анастасія, Панченко Ксенія, Сташкевич Мілана, Підопригора Олександр, Воскобойник Назар, Жарко Вєроніка, Дмитренко Іван, Самолук Володимир та інші діти.
21 березня 2019 року в ЗОШ№17 43 учні 2-9 класів із задоволенням продемонстрували свої знання, логіку, нестандартне мислення під час МІЖНАРОДНОГО МАТЕМАТИЧНОГО КОНКУРСУ «КЕНГУРУ».
Вчитель: Білокопитова Олена Миколаївна

Дата публікації: 07.04.19