Тиждень інформатики

З метою поглиблення й розширення знань інформатики, підвищення інтересу учнів до предмету, формування пізнавальної активності, розширення кругозору учнів, розвиток особистісних якостей школярів з 04 по 08 лютого 2019 р. у школі було проведено тиждень інформатики.
План тижня.
1.Відкриття предметного тижня.
2. Конкурс стіннівок з інформатики 2 - 9 кл.
3. Перегляд презентацій «Разом за найкращий інтернет» 5 - 9 кл.
4. Випуск буклетів «Ми за безпечний Інтернет» 7-9 кл.
5. Підведення підсумків тижня інформатики.
У предметному тижні приймали участь учні 2 - 9 класів. Тиждень інформатики пройшов одночасно зі святкуванням Дня безпечного Інтернету (5 лютого). Тому тиждень розпочався проведенням бесіди з питань безпечної поведінки в Інтернеті та Інтернет - етики, потенційних загроз, випадків порушення прав дитини та механізми їх захисту.
Метою проведення таких бесід є зменшення негативного впливу небажаної інформаційної продукції, шляхом покращення обізнаності дітей та учнівської молоді з питань безпечного Інтернету.
В рамках тижня відбувся конкурс стіннівок на кращу газету з інформатики серед учнів 2- 9 класів (1 місце – 3 кл., 2 місце – 5 кл., 3 місце – 4 кл.).
Також учні із задоволенням переглянули цікаві презентації на тему: «Разом за найкращий Інтернет» та випустили буклети під гаслом «Ми за безпечний Інтернет».
Протягом тижня учні активно приймали участь у виготовленні цікавих та яскравих газет, у підготовці та проведенні різноманітних заходів, а також збагатились новими знаннями, вчилися грамотно вести дискусію, аналізувати почуте.
Проведення предметного тижня з інформатики допомагає учням поглибити і розширити знання з інформатики, підвищує інтерес учнів до предмету, розширює світогляд в області інформатики, формує більш ширші уявлення про інформаційну картину світу, надихає до самостійного вивчення предмету, розвиває в учнів асоціативне, образне мислення, уяву, зорову та логічну пам’ять, надає згуртованості, єдності дитячого колективу, формує навички роботи в команді.

Дата публікації: 12.02.19