План проведення місячника шкільної бібліотеки «До 100-річчя В.О.Сухомлинського»

1. Бесіди «Дітям про В.О. Сухомлинського».
2. Тиждень родинного читання «Я прочитаю тобі казку».
3. Літературна подорож «Казковий світ Василя Сухомлинського».
4. Книжкова виставка до 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського «Великий педагог- великий Добротворець».
5. День бібліотворчості «Читаємо, малюємо, граємо».

На виконання наказу ТВО Комунарського району від 01.10.2018 р. № 310/р з 1 по 31.10. 2018 р. в ЗОШ № 17 було проведено Всеукраїнський місячник шкільної бібліотеки під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини», присвячений 100-річчю від дня народження В.О. Сухомлинського.
З метою популяризації, вивчення та впровадження у навчально-виховний процес науково-педагогічної спадщини педагога-гуманіста В.О. Сухомлинського у ЗОШ № 17 було проведено ряд заходів, присвячених 100-річчю з дня народження Великого педагога.
В рамках заходів проведено для учнів бесіди: «Дітям про В.О. Сухомлинського», «Все починається з добра», в ході яких діти ознайомилися з літературною спадщиною видатного педагога, з його оповіданнями та казками. Школярі ще раз переконалися, що такі поняття, як милосердя, чуйність, доброта, співчуття є дуже актуальними в будь-який час і життєво необхідними для кожної людини.
Було проведено тиждень родинного читання «Я прочитаю тобі казку», де приймали участь учні 3-5 класів.
Сухомлинський жив і творив для людей. Він хотів щоб з кожної маленької дитини виросла справжня людина, яка б піклувалася про своїх рідних.
Також бібліотекарем була проведена тематична поличка «Великий педагог, великий Добротворець» та день бібліотворчості «Читаємо, малюємо, граємо».

Дата публікації: 30.10.18